Galeria - tutaj znajdziesz dzieła sztuki tak z czasów Wolnego Miasta Evilstone jak i jego dreamlandzkiej historii. Daj się ponieść fantazji, zapomnij się i podziwiał malowidła tajemnicze i mroczne jak i te tryskające optymizmem.

Czytelnia - to nasza skarbnica wiedzy wszelakiej. Zebrano tu zbiory twórczości mieszkańców dawnych i tych czasów obecnych. Poczytaj w ciszy dzieła filozoficzne a twoje oczy otworzą się na świat i zauważysz co niedostrzegalne.

Tawerna cienia - to miejsce spotkań, najczęściej odwiedzana chata w Evilstone. Tylko tutaj możesz spotkać Bardów. Tutaj też się posilisz po wędrówce. Tawerna już na dobre zadomowiła się w Solardii a teraz na nowo ukazuje swą wyjątkowość.

Pracownia Alchemika - to miejsce pracy wielkiego Alchemika. Pracuje on tutaj w zaciszu nad różnymi miksturami ale także bada ludzkie słabości, psychikę i wszystko to co niezbadane w człowieku i przyrodzie.

Zamek Kruka - tutaj odpoczniesz, zaznajomisz się z prawem osady, porozmawiasz z Władcą. Nie radzimy łamania prawa miasta, bo w pałacowych lochach nie jedna dusza jęczy. Gdy zastanie cię mrok i strach będzie iść przez osadę i las, przenocujesz w tych murach lecz strzeż się bo nie znasz momentu gdy stać się może co.....

czytelnia galeria tawerna alchemik zamek